Ken je de sociale kaart van Den Haag en ben je bekend met de doelgroep dan is deze uitdagende functie een baan voor jou! Voor ons team Nachtopvang zijn wij per direct op zoek naar een trajectregisseur.

De afdeling
Bij de Noodopvang kunnen cliënten, feitelijk mensen zonder een vaste verblijfplaats, vanaf minimaal 18 jaar, terecht voor opvang en begeleiding. Cliënten ontvangen na aanmelding bij het Centraal Coördinatie Punt (CCP) een zorgpas, waarmee zij toegang krijgen tot de Noodopvang. Deze zorgpas is acht weken geldig. In deze periode wordt er samen met de cliënt gezocht naar een passende vervolghuisvesting en vervolghulpverlening. De Noodopvang transformeert zich tot een soort eerste hulp voor cliënten die dakloos zijn en problemen hebben op meerdere levensgebieden. Naast nachtopvang wordt er begeleiding (somatisch en agogisch) en dagopvang geboden.

Aan de Noodopvang is een ziekenboeg verbonden waar mensen kunnen herstellen & stabiliseren.

De functie

Uitgangspunt is dat voor cliënten in de Noodopvang de trajectregisseur (of de trajectondersteuner) de MWA’s aanvraagt en op basis hiervan, samen met de cliënt een ondersteuningsplan schrijft of vanuit de voorgangstrajecten met het CCP de begeleiding vormgeeft. De trajectondersteuner begeleidt de cliënt bij het behalen van de geformuleerde doelen. De trajectregisseur volgt de voortgang van de ondersteuningsplannen en ondersteunt de trajectondersteuner bij het realiseren van de doelen. De trajectregisseur analyseert verzamelde informatie en voortgangstrajecten, volgt, evalueert en stelt de plannen/trajecten bij en is verantwoordelijk voor de administratieve afwikkeling bij uitstroom.
De trajectregisseur maakt onderdeel uit van een zelfstandig team. De zelfstandige teams worden op resultaten aangestuurd door de manager(s) primair proces en worden gevraagd en ongevraagd gecoacht en gefaciliteerd door een teamondersteuner. De trajectcoördinator, coacht de teamleden op de kwaliteit van de geboden ondersteuning aan de cliënten.

Wij vragen

Afgeronde HBO opleiding (SPH, MWD), kennis van psychiatrische ziektebeelden, ervaring met de doelgroep, kennis van- en ervaring met competentiegericht begeleiden en uitstekende schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Persoonlijk leiderschap en een natuurlijk overwicht zijn belangrijk.

Wij bieden

De functie van trajectregisseur is ingeschaald in schaal 7 (CAO Sociaal Werk, max €3.213,-). Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1,5% van je brutosalaris) zijn een onderdeel van het arbeidsvoorwaardenpakket.

Lijkt het je wat of heb je nog vragen?

Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag voor 1 mei 2019. Klik hier om te solliciteren.

 

 

Over werken