Voor onze afdeling beschermd wonen Viljoen zijn wij op zoek naar een woonbegeleider voor 26 uur per week.


Functie

De woonbegeleider wordt binnen de Kessler Stichting medewerker sfeer en beheer genoemd en werkt aan het realiseren, in stand houden en verbeteren van een leefbaar, functioneel, gezond en veilig leefklimaat voor de cliënten op de afdeling. Houdt toezicht op de algemene gang van zaken. Handelt binnen de geldende beleidskaders, missie en algemene huisregels. Medewerker sfeer en beheer bespreekt praktische vragen van cliënten, ondersteunt cliënten bij eenvoudige taken (o.a. op het gebied van voeding en schoonmaken) en voert  lichte schoonmaakwerkzaamheden uit op de afdeling. De medewerker sfeer en beheer heeft een voorbeeldrol qua gedrag voor de cliënten (met name avond- en nachtdiensten).
De medewerker sfeer en beheer maakt deel uit van een zelfstandig team welke op resultaten wordt aangestuurd door de manager primair proces.

We vragen
Diploma relevante MBO zorg opleiding op niveau 3 (bij voorkeur MMZ), EHBO en BHV diploma en kennis van, inzicht in en gevoel voor de cliëntengroep. Van al onze medewerkers vragen wij voor aanvang van dienstverband een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) te overleggen.

Daarnaast vragen we de volgende competenties: cliëntgerichtheid, resultaatgerichtheid, inlevingsvermogen, kan handelen bij calamiteiten, flexibiliteit, mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, samenwerken en persoonlijk leiderschap.

We bieden
Interessante functie ingeschaald in schaal 4 (CAO Welzijn, max. € 2.541,-). De medewerker sfeer en beheer werkt met name avond- en nachtdiensten

Belangstelling
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met de afdeling P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag voor 1 mei 2019. Klik hier om te solliciteren.

Over werken