Voor onze afdeling Bereik in de Wijk zijn wij op zoek naar een trajectondersteuner voor 32 uur per week.

Functie
De trajectondersteuner geeft uitvoering aan de ondersteuningsplannen van de cliënten. De geboden ondersteuning is gericht op het stimuleren van activiteiten die de zelfredzaamheid van de cliënt behoudt of bevordert. Bij het geven van de ondersteuning wordt de methodiek competentiegericht begeleiden gehanteerd. De trajectondersteuner richt zich tevens op het  realiseren van een zo optimaal mogelijk woon/leefklimaat, het in stand houden en zo nodig verbeteren hiervan. De trajectondersteuner maakt deel uit van een zelfstandig team welke op resultaten wordt aangestuurd door de manager primair proces.

We vragen
Afgeronde MBO opleiding (SPW 4 of MMZ 4), basiskennis van en inzicht in de problematiek van de cliënten en de daarbij behorende passende begeleidingsmethodiek, basiskennis van de sociale systemen voor zover van belang voor de begeleiding en ondersteuning van cliënten, kennis van psychiatrische ziektebeelden en psychosociale problematiek en kennis van de sociale kaart. Het is voor deze functie noodzakelijk dat je al ervaring hebt met het individueel begeleiden van cliënten.

Vakmanschap is een van de uitgangspunten van ons handelen. Dat maakt dat daarvoor de volgende competenties nodig zijn: resultaatgerichtheid, empathisch vermogen, planmatig werken, anticiperen, communiceren, luisteren, integriteit, kwaliteitsgericht, samenwerken, flexibiliteit en persoonlijk leiderschap.

We bieden
Interessante tijdelijke functie ingeschaald in schaal 6 (CAO Welzijn, max. € 2.909,-). De trajectondersteuner bij de ambulante begeleiding werkt alleen dagdiensten. Het betreft een tijdelijke functie waarvan maandelijks wordt bekeken wat de inzet van uren is en of de werkzaamheden bij Bereik in de Wijk is of op een andere locatie van de Kessler Stichting. Het aantal uren dat gewerkt wordt bij Bereik in de Wijk is afhankelijk van het cliëntenaantal.

Belangstelling
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie, kijk dan op de website of neem contact op met de afdeling P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag voor 20 februari 2019. Je kunt deze sturen aan: penoDit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Over werken